Вибір та висадка рослин

Вибір і посадка рослин, мабуть, найприємніші і хвилюючі моменти у створенні саду.

Велика частина витрат в ландшафтному дизайні приводиться на етап благоустрою. Цей етап означає закінчення будівельних робіт на ділянці.

Висадка рослин − це результат кількох років будівництва дому і дуже відповідальний момент.

За 17 років роботи ми вибрали й висадили тисячі рослин різного розміру і бюджету.

Art Flora з 2020 року співпрацює з найкращими італійськими та французькими розплідниками і садовими центрами.

Ми виконуємо закупівлю рослин у виробників за найкращими цінами для клієнтів і в ідеальній якості. Прямі постачання дають змогу вибрати нам потрібні сорти та види в потрібній кількості для проєкту.

Кожне замовлення відбираються окремо, для цього дизайнерка відвідує розплідники та відмічає бирками на потрібні рослини. Це гарантія того, що якість матеріалу для саду буде бездоганною!

У момент закупівлі рослин ми можемо надсилати клієнту фото і відео для узгодження найдорожчих дерев у проєкті. При бажанні клієнти так само можуть відвідати садові центри разом з нами і брати участь в підборі особливо красивих екземплярів.

Наш досвід складно оцінити і описати, ми дивимося не тільки на красу рослини, а й на її стан, на крону, на кореневу систему і тд. Виконуючи вибір і покупку рослин з ArtFlora ви отримуєте чудовий посадковий матеріал за приємними цінами!

Правильний вибір рослин за габаритом, формою крони і кореневої системи, місця посадки та склад ґрунту … це лише малі частини завдань, які вирішує ландшафтний дизайнер, складаючи дендроплан й обираючи рослини для кожного окремого об’єкту.

Якість посадкового матеріалу, стан кореневої системи, виробник … і тд

Важливі складові успіху Вашого майбутнього саду. Потрібно підібрати асортимент рослин, з огляду на тривалість цвітіння і декоративності кожного виду.

Для наших клієнтів ми пропонуємо рослини з найкращих українських і європейських розплідників. Різноманітні, сформовані на шпалерах або штамбі. Стрижені або щеплені форми.

Для тих, хто хоче красу «ще вчора» − великий вибір крупних рослин з компактною кореневою системою. Вони вирощені за спеціальною технологією, з декількома пересадками протягом всього терміну життя, що полегшує великій рослині приживлюваність на новому місці.

Тут важливо продумати усі нюанси з доставкою, місцем роботи техніки, при необхідності заміною ґрунту і тд. Дотриматись термінів посадки, внесення укоренітелей і регулярний полив на першому етапі.

Рослини ідеальної якості, правильно складений дендроплан, досвідчені фахівці при посадці рослин − це основні складові успіху. Звичайно, дотримання рекомендацій по догляду, регулярний і правильний полив зроблять Ваш сад неповторним.

Більше фотографій і готових робіт дивіться на сторінці «Наші Роботи»

У вас є запитання?

Імʼя

Телефон

Email

Запитання

×

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи на нашому сайті.
Використовуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Дізнатися більше