Рулонний газон

Найшвидший і найдоступніший спосіб змінити Вашу ділянку – рулонний газон.

На протязі декількох днів фахівці нашої компанії підготують ґрунт і виконають укладання (укладку) рулонного газону.

Ми маємо великий досвід укладання та перевірених постачальників рулонних газонів.

Що робить нашу компанію одним з лідерів з влаштування рулонних газонів.

Рулонні газони вирощуються протягом двох років на полі за спеціальною технологією. В процесі вирощування постійно проводиться підгодівля добривами, боротьба з бур’янами та хворобами, регулярне скошування. Коли газон готовий (через траву не проглядається земля), спеціальною технікою проводиться його зрізання і згортання в рулони (для зручності його доставки і укладання).

Розмір одного рулону газону – 0,4 м х 2 м (0,8 м2). В даний час готовий газон у всіх 54 країнах-виробниках реалізується в рулонах ідентичного розміру. Товщина кореневого шару 1,5 – 2 см. Висота скошування трави – 4 – 6 см. Маса одного рулону 12 – 15 кг. Період можливого укладання – з моменту сходу снігу і до моменту, коли земля промерзає на глибину більше 5 см.

Спортивний газон

Це дерновий покрив, призначений для спортивних майданчиків і полян для масових ігор.

Спортивний газон створюється посівом насіння і укладанням спеціально-вирощуваної дернини зі стійких до витоптування видів трав.

Практично, це майданчики для змагань з трав’яною підосновою, що вимагає певного підбору трав в залежності від виду спорту, для якого газон призначений, а також від інтенсивності експлуатації. Головними компонентами в трав’яних сумішах для спортивних газонів є костриця червона, тонконіг лучний, райграс пасовищний.

Залежно від призначення стадіону, траву косять один або два рази на тиждень, а при необхідності навіть частіше. При регулярному догляді спортивний газон добре переносить інтенсивні і тривалі навантаження.
Пристрій спортивного газону, при будівництві відкритих площинних споруд слід починати з розмітки площі, налаштування поверхневого водовідведення, підготовки підстилаючого шару зі зв’язкових дренуючих або фільтруючих ґрунтів і застилки ґрунтового шару.

Для спортивних газонів дуже важливий механічний склад ґрунтів. Жоден з природних ґрунтів не може практично використовуватися для спортивних газонів без ґрунтопокращуючих заходів, так як їх механічний склад не задовольняє вимоги.

Спортивні газони створюють на однорідному за структурою і потужності рослинному шарі землі (товщиною не менше 25 см). Ґрунт повинен бути добре дренованим з високою зв’язністю і збалансованим зі співвідношенням основних поживних речовин.

Рослинний ґрунт укладають відповідно до висотної розмітки, шарами 8-12 см, розрівнюючи граблями і прикочуючи дерев’яними катками масою 80-100 кг. Завершальне планування ґрунту виконують дуже ретельно, в 3-5 проходів граблями, потім коткують катком уздовж і впоперек. Планування проводять з перервами протягом 5-6 тижнів з тим, щоб ґрунт встиг осісти і ущільнитися. Якщо при ходьбі на полі залишаються помітні сліди, то необхідно продовжити накочення.

Для спортивних газонів рекомендується влаштування дренажу. На важких ґрунтах дрени закладаються частіше (4-8 м) і ближче до поверхні (60 см); на середніх – менш часто (10-12 м) і глибше (90-100 см). На важких водонепроникних підставах(засадах) краще робити суцільний дренаж із щебеню шаром 10-15 см (фракція 20 мм), гравію або керамзиту шаром 5-7 см (фракція 8 мм) і крупнозернистого річкового піску шаром 7-10 см, ухил не менше 0,008.

Експлуатувати спортивний газон слід тільки після повного розвитку травостою і першої стрижки.

З усіх видів газонів першість (за кількістю замовлень), безумовно, належить звичайному газону. Рівень стрижки такого газону − 4 – 6 см. Створюється він з вітчизняного насіння. Українська трава, порівняно з імпортною (наприклад, данською або канадською), має більш товсте стебло і більш розвинену кореневу систему, отже, вона стійкіше до витоптування. Для середньої смуги характерні мятлик, мітлиця, райграс пасовищний, костриця лучна червона. Звичайним газоном засіваються тіньові місця (в цьому випадку в травосуміші переважає мятлик), горбисті, наближені до водоймищ, глинисті і торф’яні ґрунти.

У вас є запитання?

Імʼя

Телефон

Email

Запитання

×

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи на нашому сайті.
Використовуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Дізнатися більше