Реконструкція ділянки Харківська область 2018 рік

Час йде і все змінюється. Змінюється мода і в ландшафтному дизайні. На ринку з’являються нові рослини і матеріали. Наші замовники володіючи прекрасним смаком і знаннями звернулися за оновленням і реконструкцією ділянки.

Роботи по оновленню і реконструкції ділянки липень-серпень 2018 рік. Харківська область. Посадка рослин в існуючі клумби.

Ми додали найкращі і ефектні рослини в існуючих композиціях.

Для даної ділянки вибрали наступний асортимент рослин:

Гортензії волотисті на штамбі, гортензії крупнолисті, деревоподібну Анабель і Пінк Анабель, стефанандри надрізнолистну, бересклет форчуна, самшиту кулями різного діаметру, бузок на штамбі, ялина Глобоза на штамбі, ялицю Моллі і деяку кількість тіньолюбних багаторічників.

Догляд та обрізка існуючих живоплотів із самшиту, верби пурпурової, ялівців. Налагодження та доопрацювання системи автоматичного поливу. Добриво газону і обробка від бур’янів. Перший етап робіт.

Далі навесні 2019, внесення весняних добрив і профілактика грибкових захворювань. Обробка бензиновим обприскувачем газону препаратом «Превікур».

Скоріфікація і аерація газону, підсів насіння. Так само навесні обрізка гортензій, спирей, вейгел і внесення добрив під всі декоративні рослини.

Протягом літа 2019 виїзди і обробки рослин по графіку.

Бажаєте отримати послугу?

Залиште свій номер телефону і ми Вам перетелефонуємо!

×

Ми використовуємо файли cookie, щоб покращити ваш досвід роботи на нашому сайті.
Використовуючи наш сайт, ви даєте згоду на використання файлів cookie. Дізнатися більше