Ми розробимо для Вас нові проекти та схеми системи автоматичного поливу! У короткі терміни проведемо і встановимо комунікації на ділянці!
Надаємо гарантію на обладнання та роботи. Беремо ділянку на обслуговування.
Ми розробимо для Вас нові проекти та схеми системи автоматичного поливу! У короткі терміни проведемо і встановимо комунікації на ділянці!
Надаємо гарантію на обладнання та роботи. Беремо ділянку на обслуговування.
Автоматична система зрошення дозволяє виконувати полив ділянки більш якісно і професійно, ніж при ручному поливі.
Конструкція системи автоматичного поливу передбачає найбільш оптимальний і точний об’єм поливу, як газону, так і зелених насаджень.
Системи автоматичного поливу – інженерно-технічний комплекс, що забезпечує автоматизоване зрошення певної території за заданим графіком.
Дощувальний полив
Цей метод розрахований в основному на полив газонів і частково на полив дерев і чагарників на газоні. Подача води здійснюється різного типу наземними дощовиками або висувними дощовиками підземного розташування.
Ці елементи системи більш досконалі, так як вони не порушують гармонію ландшафту і не створюють перешкод при стрижці газонокосаркою або під час ігор на газоні і т.д.
Дощовики мають фіксовані сектори поливу (90, 180, 360 град.), А також бувають плавно змінюваними (до 360 град.), що дуже зручно при складній геометрії ділянки. Радіуси дії і кількість води, споживаної дощовиками, можуть бути або постійними, або змінними шляхом змінних форсунок, які додаються до дощовиків.
Існує велика кількість різного роду наземних дощовиків. Їх використовують там, де мова йде про невеликі (1-3 сотки) ділянках газону і де матеріальні міркування превалюють над естетичними. Це пов’язано з тим, що найчастіше вони мають велике водоспоживання, тому використовувати для поливу різних зон одночасно кілька дощовиків не є можливим. Втім, наземні пристрої разом з відповідними до них стрічками шлангу аж ніяк не прикрашають ландшафт. На сьогоднішній день, у зв’язку зі збільшенням середніх розмірів котеджних ділянок та, відповідно, зростанням естетичних вимог до гармонії ландшафту, ринок стрімко завойовує полив за допомогою підземних дощовиків, включених в розгалужену систему підземних трубопроводів (гідросистему).
Переваги таких систем дощування очевидні. Поливальні головки заховані в землі і піднімаються на поверхню тільки під час поливу. Вони не заважають стрижці газону. Труби укладаються на глибині 30-40 сантиметрів, тому система автоматичного поливу не зіпсує ландшафт. Є можливість простого регулювання сектору повороту струменя. Також надається великий вибір радіусів дальності струменя.
Газон ми поливаємо дощувателями(дощовиками), а рослини на відсипанні з кори поливаються краплинним поливом під корінь.
Цей спосіб є ідеальним варіантом поливу. Крапельний полив полягає в дозованій подачі води безпосередньо в прикореневу зону рослини. При такому влаштуванні вода не заважає кореневій системі «дихати». В результаті в цьому місці ґрунт підтримується в оптимально вологому стані.
Такі системи призначені для зрошення дерев, чагарників, окремих квітників та плодово-ягідних рослин, яким дощувальний полив або протипоказаний, або є недостатнім.
Основним елементом систем крапельного поливу є крапельниця, для якої досить невелике перевищення тиску над атмосферним (0,1-0,2 бару). Кожна крапельниця торійована і видає в одиницю часу певну кількість води (як правило, 2 або 4 літри на годину). Це простий на вигляд пристрій, розміром з ґудзик має складну внутрішню структуру, проходячи через яку вода, що надходить по трубі в крапельницю, втрачає тиск і виходить назовні у вигляді крапель.
За словами фахівців, великим попитом користується обладнання, що працює за принципом дощування (близько 80% загального обсягу продажів). Устаткування, призначене для краплинного поливу, набувають набагато рідше, його ринкова частка становить приблизно 20% загального обсягу продажів. Фахівці пояснюють подібний результат декількома факторами.
По-перше, пристрій системи крапельного поливу обійдеться споживачеві дещо дорожче, ніж організація на ділянці поливу за принципом дощування.
По-друге, область застосування крапельної системи поливу дещо обмежена: вона використовується, як правило, лише для поливу живоплотів, альпійських гірок, тепличних рослин і т.д. Область застосування систем дощування ширша − такий вид поливу можна використовувати для догляду за газоном, квітником, садом і т.д.
Слід також зазначити, що на формування вартості системи поливу впливають і такі фактори, як рівень складності рельєфу, дендрологія об’єкта, наявність джерел води (водопровід, свердловина, водойма і т.д.), наявність посадок на ділянці, що вимагають різних способів поливу.
Ми використовуємо нові технології для укладання труб на своїх ділянках, щоб замовники могли знайти шляхи комунікації через багато років.
Для того, щоб не потрібно було переривати весь газон, ми робимо фіксацію прокладки основних магістралей поливу і, якщо необхідно, світла.
Як апаратуру використовуємо найпотужніший квадрокоптер з великою роздільною здатністю зйомки і за допомогою нього рухаємося вперед, знімаючи і акцентуючись на важливих деталях для здійснення проекту.
З кожним реалізованим проектом, ми покращуємо якість своїх робіт і тішимо замовників відповідальним виконанням своїх обіцянок!
Залиште свій номер телефону і ми Вам перетелефонуємо!